Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24-48 órás munkarendben...

24-48 órás munkarendben dolgozók, hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
mit csináltok hogy ne aludjatok be, hogyan és mit szoktatok enni, tudtok eleget aludni, nem ment rá az egészségetekre?
dec. 21. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Senior incidenskezelő kiberbiztonsági mérnökként dolgozom egy bankban 24-48 órás munkarendben. Mindössze annyi a dolgom, hogy reggel és este rápillantok a monitorozó rendszerre, hogy minden rendben van-e, ha valami gond van úgyis kapok riasztást. Tekintve hogy teljes home officeból dolgozom gyakorlatilag azt csinálok itthon amit akarok munkaidőben csak az a lényeg hogy baj esetén fél órán belül gépközelben legyek és ne legyek részeg / bedrogozva. Tekintve, hogy az elmúlt fél évben egyszer nem veszélyeztette semmi az üzembiztonságot így elég nyugis a munka bruttó 1,8 millió forintért + cafeteria és hétvégi / ünnepnapi pótlékért. Családi házban lakom és van egy beépített jacuzzim, a telefont magam mellé teszem (ha riasztást kapnék) de ott kifejezetten élvezem a munkavégzést.


Az evés nem tudom hogy kapcsolódik ide vagy mi köze a munkához de hétköznaponta menüt rendelek étteremből, esténként egyéb ételt eszek.


Aludni nagyon jól alszok, az egészségemre pedig a 8 órás reggeltől délutánig munkavégzés jobban rámenne mint ez, főleg ha dugóban kellene utaznom és valami idióták közé beülnöm az irodába.

dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok, főleg azokra gondolok akiknek be kell menniük, esetleg autózniuk vagy tömegközlekedést használniuk és nem home office-ban dolgoznak
dec. 21. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Rizst, krumplit, virslivel, rántotthússal vagy pörkölttel.

Néha termoszban levest.

Ha elfogy zsömlét szalámival vagy ami épp akad a sarki boltban.

Rendszeresen bealszom és egyáltalán nem vagyok kipihent.

Egyre többször a semmiből csak úgy rámjön az orrvérzés.

dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

24 órás melót csinálgattam kb 2 évig, bár nem IT-s volt.


Hát idővel szétcseszi az agyad (türelmetlenség, szavak nem ugranak be, mindent egyszerűsítenél), a gerinced, a látásodat is, aztán vérnyomás és emésztési problémák stb is jelentkezik majd ahogyan szexuális zavarok, akár átmeneti impotencia is.


Nem normális aki csinálja nem normális az se aki nem tiltja be!

dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Huszonéves korban harmincon túlig lehet csinálgatni pár évig, de lesznek idővel nyomai, ha tényleg semmit nem alszik az ember...


Az a gáz vele, hogy úgyérzed bírod, és a tüneteket szépen lassan elfogadod, viszont a vége 40-50 körül simán lehet egy cukorbetegség vagy akár egy infarktus is.

dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férjem 13 éve dolgozik így, ő nagyon szereti, mert sok a szabadideje. Nyugis munka, ott kell lenni, de tud éjszaka pár órát aludni azért, vannak ébresztők beállítva kb. 2 óránként, hogy nézzen rá a dolgokra, aztán ha nincs semmi, alszik tovább. Néha fordul elő, hogy helyzet van, akkor fáradtabb utána persze, alszik picit napközben, ha hazajött. Alaphelyzetben nem is szokott lefeküdni meló után, elég az a pár óra neki. Őt egyáltalán nem terheli meg, mondjuk tényleg nem kell 24 órát ébren pattognia vagy gép előtt ülnie, tud pihenni, mást csinálni stb.
dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Őt egyáltalán nem terheli meg"


De megterheli, csak nem fogja fel a tüneteket.


Őszül már 40 évesen? (nem nem csak genetika).

Fogak állapota?

Látás?

Reflexei?

Be merne állni focizni / kosarazni / fogócskázni gyerkőcökkel a játszótéren?

Emésztés?

Viszerek?

Migrén előfordul?

dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: 35 éves, ezek közül egyedül a látás gond, de az gyerekkora óta és nagyon lassan romlik. Van két 10 év alatti gyerekünk, igen futkos velük, reflexekkel nincs gond, nem fejfájós, tényleg semmi. Tudom, majd 5 éven belül lerobban szerinted. Igazából ő sokkal kevésbé van kipurcanva, mint az, aki hétfőtől péntekig tapossa a mókuskereket, kimondottan szereti, hogy van ideje élni.

Egyébként én nem éjszakáztam vagy 24-eztem soha életemben, 10+ éve home officeban, kötetlen munkaidőben dolgozom. Na, én 35 évesen félig már megőszültem...

dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit, amikor örködtem, éjfél körül lefeküdtem 5-kor keltem megágyaztam, főztem kávét majd nem sokára jött a váltás.


Kaját vittem otthonról

dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!