Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SPAR-ban dolgozók, a 8 órás...

SPAR-ban dolgozók, a 8 órás munkarend, mennyire 8 óra? Hányszor túlóráztok?

Figyelt kérdés
Mennyire hihető, hogy 8 órás a munkarend? Mert sok helyen kiderül, hogy ennyit, meg annyit túlóráznak és nem is 8 óra, hanem 10 órákat dolgoznak, nem pont Spárról van szó, hanem a kereskedelemről. Mennyire lehet bírni a melót? Sok a fizikai megterhelés, vagy megszokható? Izületek, dereék, hogy bírja? Tényleg csak az írjon, aki tapasztalt!

#munka #SPAR #8 óra munak
2019. júl. 21. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én pár éve dolgoztam Sparban, nem tudom azóta mennyire változtak a dolgok. Balaton parti üzletben voltam, közel egy kempinghez úgyhogy a nyár volt húzósabb, októbertől áprilisig nem volt hajtás, tényleg csak 8 óra volt és az se megterhelő. Nyáron azért jóval több volt a túlórázás, akkor előfordult hogy 12 órákat dolgoztam (ki volt rendesen fizetve, úgyhogy nem sumákoltak meg azért nem ez volt az általános). Kellett árufeltölteni is, de megszokható. Én még huszonévesen dolgoztam ott úgyhogy az izületeim, derekam még jól bírták. Jelenlegi munkahelyemen napi 8-9 órákat ülök gép előtt, de ennél jobban érzem hogy a nap végére fáj a derekam és a vállaim. Ami a kereskedelem kapcsán általánosan megterhelő szerintem a vevők. Én legalábbis nehezebben bírtam amikor nekem hőbörögtek meg lenézően viselkedtek velem mint magát a pakolászást.
2019. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! És a szabadság mennyire járt? Tudtatok pihenni menni, vagy nem tudták kiadni a szabikat és évvégén kifizették?
2019. júl. 21. 17:53
 3/3 anonim válasza:
77%

Majdnem 5 évet húztam le a cégnél, több különböző boltban.

Sok minden bolt-, és forgalomfüggő, de alapjáraton maga a cég teljesen korrekt, fizet és szabadságol rendesen.


Privátban szívesen válaszolok bővebben is, konkrétabb kérdésekre.

2019. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!