Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A cégtulajdonosok többsége...

A cégtulajdonosok többsége idegbeteg szociopata akik az alkalmazottakat idegileg kizsigerelik?

Figyelt kérdés
dec. 26. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bollocks ***** válasza:
76%

"Milton Friedmannek van egy csodálatos megjegyzése annak kapcsán, hogy miben áll a vállalkozók társadalmi felelősségvállalása: keressenek pénzt, csináljanak több profitot. Mert ha pénzt keresel, az csak úgy lehetséges, hogy jobb termékekkel látod el embertársaidat a lehető legjobb áron. Tehát javítod az emberek életminőségét. Ezért a sikeres vállalkozók hősök, a társadalom jótevői. Dehát srácok, ez rólatok szól, nektek, vállalkozóknak kell Argentínát újra talpra állítani, az én feladatom csak annyi ebben, hogy az államot eltakarítsam az utatokból."


Javier Milei, argentin elnök

dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Van aki igen, de a többség nem.
dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem..
dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha a leheto legjobb aron adna a vallalkozo, akkor az non-profit lenne.
dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem többség ilyen, de ez az alkalmazottak többségének meg pont erre van szüksége, így erzik jól magukat, nem hagyják ott.
dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a többség nem ilyen. Ha pedig mégis ilyen helyen dolgozik valaki és ennek ellenére sem hagyja ott a helyet az meg is érdemli a sorsát vagy pont ilyen vezetőre van szüksége.
dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7


“ Szerintem többség ilyen, de ez az alkalmazottak többségének meg pont erre van szüksége, így erzik jól magukat, nem hagyják ott.”


Igen. És ez szerintem Stockholm-szindróma viszony az esetek többségében, az alapján amilyen alázásokat láttam. Normál esetben ugye vagy szájba vágod ha úgy beszél veled vagy otthagyod. De a legtöbb esetben egyik sem történik csak tűrnek.

dec. 26. 12:52
 10/19 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem is találkoznak a cégvezetővel.
dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!