Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mellékállást keressek?...

Milyen mellékállást keressek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Társalgási szinten beszélek angolul, a németem sajnos most eléggé visszaesett, januártól keresek épp tanárt, hogy segítsen szintre hozni azt is.

Egyébként jelenleg gyógytornászként dolgozom, 2-kor végzek a főállásomban. Heti 2 délután szívesen dolgoznék mást is, de mindenhol olyan részmunkaidő van, hogy legalább heti 20 óra. Az nem mindig fér bele, ezért próbálok elsősorban mást keresni, akár órákat tartani valahol egy magán helyen, ilyesmi. Írjak ilyen helyeknek és küldjek önéletrajzot, hátha? Privát betegekhez kijárnék pluszban, csak jelenleg nem tudok számlát adni, őszintén szólva így nem nagyon merném ezt csinálni.

De másfajta munka is érdekelne, csak neten egyszerűen nem talalok. Lehet én vagyok ehhez béna elismerem.

Más területen is szívesen dolgoznék,az sem baj ha néha hétvégén lenne. Bárki bármi ötlet? Budapesten lakom helyileg.



dec. 29. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ételfutarkodás ? Budapesten nagy divat
dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon nem, nincs autóm (meg eleve vezetni sem mernék ott), biciklizni meg ilyen forgalomban kizart.:/
dec. 29. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnél vállalkozóként gyógytornász lenni? Hosszútávon szerintem sokkal jobban jársz, mert bővül a vendégköröd és könnyebb lesz munkához jutni.
dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyfürdőkbe lehet felvesznek részmunkaidőben, vállalkozóként.
dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom az adózás miatt mennyire érné meg kiváltani a vállalkozóit. A főállásomat mindenkepp megtartanám egyelőre, viszont ennek majd utána nézek!
dec. 29. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetnél adószámos magánszemély? Érdeklődj a NAV-nál.
dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!