Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építőmérnök fizetések hogy...

Építőmérnök fizetések hogy alakultak 2023ban? Milyen mértékű fizetésemelést kaptatok?

Figyelt kérdés
5év tapasztalat 450.000 nettó.

jan. 1. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Xarul fizetett terület ez, annyit ezért elarulok azoknak akik nem tudják. Más fizetését nem akarom leszolni, így a tiedet sem fogom, de egy normális iparágban 5 ev az szenior szint már nagyjából, és ott nem 450et osztogatnak.
jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol kapod kérdező, Budapest vagy minden ami nem Budapest, hány órát kell ezért a pénzért dolgozni? Ha nettót rsz jól értem, hogy ezt feketén kapod?

Én gépészkénmérnökként 6 év vegyes tapasztalattal kapok br.720-t Budapesten viszont még nem volt fizetésemelés, úgyhogy ez idén feljebb fog kúszni ha máskor nem akkor júliusban.

jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióban vagy? Illetve tervezes vagy kivitelezes ?
jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.tudom hogy szarul fizet, ezert is kerdem, hogy csak en kapok szarul

2.videken, heti 40ora

3.tervezes

jan. 2. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nah tessék le lettem elsőként pontozva. Peddig ebben dolgozva írtam, hogy egy szarul fizető terület , és most a kérdező is megerősítette ugyanezt ! 5 ev tapasztalattal hazaviszed azt amit egy junior infós, mechatros vag villamosmernök megkaphat. Ők 5 evvel szeniorkent meg lehet 600-700 nettonál járnak. Infoskent meg lehet keveset is mondtam. Elbaxtuk rosszul választottunk ennyi . Mondjuk én levelezon korrigálni fogom lassan a dolgot. Matekokat meg egyebeket igyekszem elfogadtatni, hogy azokkal ne keljen újra szórakozni és jó eséllyel elvegzek egy keresettebb mernoki szakot.
jan. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent legalább tisztán megkapod ezt az összeget vagy még ezen is trükköznek boritekozással ?
jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Építőmérnökként napi 8 órában nem rossz a 450 nettó.

Az 5 év tapasztalat miatt én beadnám 1-2 helyre az önéletrajzom, hátha valahol megkapnád a nettó 500-at.

jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Épìtőmérnökök jó része szarul keres.
ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állami beruházásokból élő céget kerüld szerintem.

A piac azért egy összehasonlíthatatlanul nagyobb szelete a tortának.

Kétszer váltottam, így tudtam növelni a bérem, amúgy lehugyozott sóskifli az egész. Teljes nettoról szó sincs.

ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!