Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen nettó bérigényt jelölhe...

Milyen nettó bérigényt jelölhetek meg egy üzletvezetői pozíció betöltésekor? Várják a válaszom, de sajnos nem tudom, mi lenne reális. Konkrétan CALZEDONIA üzletvezetői pozícióról lenne szó. Ki dolgozott már a cégnél? Milyen véleménnyel vagytok róla?

Figyelt kérdés
Az előző munkám a vezető telekommunikációs cégnél folytattam értékesítőként, ott is bőven alulfizettek minket, de a nettó alapbérem mindig elérte a minimum 180 ezer forintot. (a legutóbbi az emelések miatt már 210 ezer forint volt.) Erre jött rá a jutalékom, a mozgóbérem, ami több esetben magasabb összeg volt, mint az alapbérem. A CALEZDONIA cégnél is van jutalékrendszer, de milyen módon működik? Mennyire ésszerű elvárások vannak ennél a cégnél egy üzletvezetővel szemben? Nagyvárosba mennék dolgozni, de nem Pestre. Mondhatok egy nettó 280 ezer forintos alapbér igényt ezen pozíció esetében? Az első interjúm során az interjúztató látszólag kevesellte, így nem vagyok benne biztos, hogy reális árat szabtam meg. A pozíció meghirdetésénél a cég megjelölt egy bruttó 320-400 ezer forintos bért. Ezt tudják vajon biztosítani? Ebben szerintetek már a jutalék is benne lehet? Nem kaptam ezekre a kérdésekre választ az interjúm során. Köszönöm!

jan. 2. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*CALZEDONIA :) Bocsánat, melléütöttem.
jan. 2. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Béren kívüli juttatá pozíciónként különböző lehet, ezért mindenképpen vedd fel a kapcsolatot a HR-rel, mert csak ő tud biztos információt nyújtani. Hogyha titkolóznak, simliskednek, helyedben nem vállalnám, mert nagyon meg fognak szivatni.


Amíg a fentieket nem ismered, alapbért se tudsz megadni, mivel munkahelyet váltani legalább 20% magasabb bérért érdemes (mindennel együtt).

jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyet megjelölhetsz.
jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amilyet szeretnél.
jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!