Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IFRS, ACCA, kontroller vagy...

IFRS, ACCA, kontroller vagy könyvvizsgáló képzés? Tudom, hogy a gyakorlat a legfontossabb, de szeretnék még tovább tanulni.

Figyelt kérdés
Van egy pénzügy mesterszakos diplomám, egy gazdasági agrármérnök alapszakom és egy vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettségem.Jelenleg elemző szakértőként dolgozom. Egyéni és társasvállalkozások eredményességét vizsgálom.Mellette könyvelőirodánál vagyok gyakornok. Pénzügyi vezető szeretnék majd egyszer lenni. Melyik irány a legjobb hozzá? (vezetés és szervezés szakra még nem, egyenlőre szakmai tudást szeretnék még halmozni)

jan. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelore az elemzoi munkakor teljesen jo. A kepzettseged megvan, csinalod amig tanulsz belole aztan valtasz
jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Munka mellett lehet tanulni
jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem rossz helyre írhattad a válaszod, mert nem ez volt a kérdés. Ráadásul egész életemben munka mellett tanultam úgyhogy tisztába vagyok vele, de köszi 🙂
jan. 2. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A könyvvizsgálóit javaslom.
jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem leszel penzugyi vezeto, mert nem mindenki valo vezetonek
jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!