Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel gazdagság?...

Érettségivel gazdagság? Mivel érted el? Milyen munkával vagy vállalkozással?

Figyelt kérdés

jan. 2. 20:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
49%
Autószerelőként kezdtem a pályafutásomat alkalmazottként, valamint a szabadidőm nagyrészét is "maszek" autószereléssel töltöttem így a sok munkával kialakult egy "kisebb" megtakarításom, ami épp elég volt arra, hogy a 2000-es évek közepén igen kedvező feltételek mellett hozzájuthattam nagyobb hitelhez a saját autószerelő műhelyem és műszaki vizsgaállomásom megnyitásához. Természetesen nem volt kockázatmentes és sok munka volt vele, viszont a befektetett idő és energia megtérült, sikerült folyamatosan bővíteni a rendszeresen visszatérő ügyfélkört, szerződéses partnereket szerezni, alkatrészgyártókkal szerződést kötni stb... ennek köszönhetően mára a nettó tiszta profitom egy hónapra vetítve 6 - 8 millió forint között ingadozik.
jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Contractorkent dolgozok nagy cegeknek ITban mint tesztmernok eves fizut visszaosztva kb 3m netto jon ki, sajat lakas, auto mar megvan. Jelenlegi celom elerni az 1m dollaros vagyont es "nyugdijba" menni
jan. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
14%
Azért elgondolkodtató, hogy itt egyesek milliós fizetése mellé nem tartozik modor és egész éjszaka ráértek veszekedni.
jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
33%
#34 mi az összefüggés szerinted a milliós fizetés és a modor, vagy az éjszakai ráérés között?
jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Rosszul alszok a gyerek miatt suttyo proli, annak hogy lenezlek semmi koze ahhoz hogy mennyit keresek
jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
#7 attól még nem lesz "gazdag" aki nettó egy misi körül visz haza.
jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
:) :) :) :) :)
jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Ezekből túl sok következtetést nem tudtam levonni. Maximum annyit, hogy itt tényleg mindenki igazi magyar... a veszekedés az jól ment. :) Szuper.

Köszönöm azért a válaszokat, voltak jók is.

jan. 3. 16:14
 39/44 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem a gazdagság fogalmát illene tisztázni, mert erősen szubjektív.
jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Szetintem mindenki eldöntheti magának, hogy számára mi a gazdagság. Azért kérdeztem így, mert a saját nézőpontok voltak fontosak, nem egy kis skatulya szerint szerettem volna olvasgatni valaszokat.:)
jan. 4. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!