Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hivatásos tűzoltók milyen...

Hivatásos tűzoltók milyen szerződést kötnek?

Figyelt kérdés

Felmerült, hogy egyetem előtt elmennék pár évre a katvédhez, hivatásos tűzoltónak. Milyen szerződéskötés van ilyenkor?


Képzést követően szabályozva van, hogy mennyi időt kell állományban tölteni leszerelés előtt?



jan. 2. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Engem is érint ez majd a későbbiekben! Esetleg ha nem érkezne válasz, de lesz róla információd kérdező letudod írni?
jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem menj be a legközelebbi tűzoltóságra és ott kérdezz rá, egyszerűbb lesz mint itt bármilyen válasszal. Ott pontosan el tudnak mondani mindent, és nem fognam elzavarni mert emberhiány van.
jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es /


Persze, hétfőn elmegyek megkérdezem HTP-n hogyan is megy.

jan. 7. 13:00
 4/5 anonim válasza:
1-es vagyok. Van esetleg valami fejlemeny?
jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es/


HTP-n azt mondták több féle szerződés is elérhető, a legrövidebb ami köthető tudomásuk szerint az az alapkiképzés ideje plussz kettő és fél év. (tehát három év)

jan. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!