Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki "telefonálgatós" állás?

Banki "telefonálgatós" állás?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ajánlotta, nagybanknál telefonos állás, ahol rengeteg hívást kell lebonyolítani, hitelügy, bankkártya, egyéb szolgáltatások.

Bővebb információt még nem kaptam.


Milyen lehet ez? Volt már valaki ilyen munkában?


jan. 8. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, olyna mint bármilyen ügyfelekkel végzett munka, sok az ideges, morcos ember, akinek éppen gondja van a céggel.


Másrészt amit leírtál az még semmit nem mond el a munka jellegéről. Egy bankban rengeteg telefonos terület van:

- sima ügyfélszolgálat (sima problémamegoldás az esetek 99%-a)

- behajtással kapcsolatos dolgok (végtelen hazudozás, siránkozás, a bank szapulása, mintha te lennél a felelős, hogy neki 5 gyereke van, és a bank kéri a pénzét vissza)

- értékesítés (sok sikerélmény nincs benne, tukmálod naphosszat, a kvótát hozni kell)


És ezek között is gyakran van valamekkora átjárás, pl az ügyfélszolgálat ha "unatkozik", akkor értékesít addig is.

jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyen dolgozok, hitel értékesítőként. Jól lehet keresni, de sokak számára idegőrlő.
jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, értekesítés egyébként.

#2, mennyi az annyi ha lehet tudni? Miért idegőrlő?

jan. 8. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 órában dolgozok, nettó 800.000ft alatt nem kerestem az utóbbi egy évben, kb. 4 hónappal a kezdés után értem el ezt a szintet.


"Miért idegőrlő?"

- hiába van fix bér (nem túl magas összeg), akkor is kérdéses, hogy mennyit fogsz keresni

- a tervszámokat hozni kell

- nem lehet hibázni (egy félretájékoztatás akár jogi következményekkel is járhat)

- én naponta 20-30 emberrel beszélek, ha ebből van 1 jó hívás, akkor már jó a napom

- napjában többször elküldenek anyámba (udvariasan vagy szó szerint)

jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából arról szól, hogy mindenki elküld a jóédesbe.
jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!