Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizethet egy ilyen...

Mennyit fizethet egy ilyen junior kontroller pozíció PYTHON tapasztalattal?

Figyelt kérdés

[link]


Mondjuk ha nekem lenne programozói tapasztalatom, akkor eszembe nem jutna pénzügyön szenvedni, kíváncsi vagyok, hogy találnak-e jelentkezőt.


De most elsősorban a fizetés érdekelne :)


jan. 11. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Br 600k
jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem akár lehet ez 700 is.
jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

2 év Phytonnal idióta ha elmegy valaki dolgozni bruttó 600-ért.


Bruttó 800 körül.

jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Látom nem vagy képben a piaccal. Nem IT területre megy, hanem controlling ahol egyrészt alacsonyabbak a bérek másrészt a Python tudással kapcsolatos elvárások sem ott vannak, mint egy Python fejlesztővel / Data Scientisttel / Data Engineer és egyéb IT roleval kapcsolatban.


A Python tudás itt annyit jelent körülbelül, hogy tudjon beolvasni fájlokat vagy írni olyan scriptet ami például egyszerre tölt le több excel filet egy távoli szerverről stb... egy emelt érettségi programozói tudás bőven elég ilyen pozi betöltéséhez. Ennek megfelelően nem fognak 800k bért adni egy junior kontrollernek... Ha pedig neked magasabb szintű tudásod van Pythonból akkor minek mennél ilyen területre? Ahogy korábban is említettem ha magabiztos Python tudásod és tapasztalatod van akkor jelentkezz IT related role-ra (Python backend dev / DS / DE) ahol már reális az általad említett 800k (vagy afölötti) bérigény.

jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!