Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetésemelésre...

Mekkora fizetésemelésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Állami szervnél dolgozom egy hivatalban. Jogi diplomám van, nettó 268000 Ft-os a fizetésem.

A közelmúltban kaptam hivatalos tájékoztatást afelől, hogy lesz fizetésemelés (legalább is tervben van), az illetményalapot megemelik. Az illetményalap 566660 Ft. Pár éve volt 30%-os emelés.

Szerintetek kb. mennyivel fogják megemelni az illetményalapot? Hogy szokott történni? Aki jártas ebben, esetleg hivatali dolgozó, annak válaszát különösen megköszönöm.



jan. 11. 20:08
A kérdező szavazást indított:
legfeljebb 5%
5-10%
11-20%
21-25%
25%-nál nagyobb
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
200%-kal.
jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez bíróság?
jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Jogi diplomával ez elég kevés fizetés. Én érettségivel kb ennyit kapok Szép kártyával és erre is mindig azt mondják itt, hogy nagyon kevés. Igaz ezen az oldalon mindenki informatikus vagy mérnök, 1 millió feletti fizetéssel.
jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is kapok SZÉP-kártyát, évi 221000 Ft-ot. Tudom, hogy nagyon gáz, magam sem hiszem el. :(

Ügyvédi irodában még ennyit se kapnék ügyvédjelöltként, de a közigazgatásban is ugyanekkorák a bérek.

jan. 11. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
lecelni kell versenyszferaba
jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Én nettó 1 milliót keresek érettségivel, igaz én szoftverfejlesztő vagyok.
jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 és ezt miért írtad ehhez a kérdéshez?
jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen intelligens jogász vagy, hogy a feltett kérdésre nem válaszolsz. Nem baj, akkor számold ki magadnak.
jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszoltam, mert egyrészt nem vagyok köteles, másrészt megtiltották, hogy közöljem nagy nyilvánosság előtt, hol dolgozom. Én pedig még anonim módon sem merem ide kiírni.
jan. 11. 22:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a motivációd arra, hogy ezért a nevetséges fizetésért konkrétan bohócoknak dolgozz?


Könyörgöm ne legyél önsorsrontó és menj el a versenyszférába csinálni, akármit.

jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!