Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetésemelésre...

Mekkora fizetésemelésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Állami szervnél dolgozom egy hivatalban. Jogi diplomám van, nettó 268000 Ft-os a fizetésem.

A közelmúltban kaptam hivatalos tájékoztatást afelől, hogy lesz fizetésemelés (legalább is tervben van), az illetményalapot megemelik. Az illetményalap 566660 Ft. Pár éve volt 30%-os emelés.

Szerintetek kb. mennyivel fogják megemelni az illetményalapot? Hogy szokott történni? Aki jártas ebben, esetleg hivatali dolgozó, annak válaszát különösen megköszönöm.



jan. 11. 20:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, szeptemberig nettó 215-öt kaptam.🤡🤡🤡🤡
jan. 12. 07:18
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező könyörgöm válts, büszke leszek ha megteszed.
jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
jogi diploma, 300k alatti fizuval? baszki, tenyleg bekell fognom borsodban 500-al technikuskent…
jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez az illetményalap több, mint ami lenni szokott állami cégnél kötelezőként. Ezért nem tudom biztosra. De elvileg rendeletbe meghozott kötelező emelés az érvényes, garantált bér alapjával +10%.
jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként legkésőbb 10.-én már tudni kellett volna, mert decemberi ledolgozással érvényes az emelés.
jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!