Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában lehet részmunkaidö...

Ausztriában lehet részmunkaidösen hati 3 napot dolgozni?

Figyelt kérdés
Határ közelében kéne, egyetem mellett, ingázással gondolom. Erre van esély, vagy még felejtsem el?

jan. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Náluk is hét napos a hét.

Van ahol csak felet kell dolgozni.

jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Heti*, bocsánat
jan. 12. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha találsz ilyet igen lehet.
jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ausztriában rengeteg részmunkaidő van, sokkal előrébb vannak ezzel mint mi, konrkétan van egy heti munkaidőkereted, és csókolom. ha te azt mondod hogy heti 23 órát tudsz dolgozni, akkor úgy vesznek fel. Ennek persze feltétele hogy ők amit keresnek arra nincs jelentkező, te meg szakmailag megfelelsz. De nincs kizárva.
jan. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én heti három napot dolgozok, mert így beszéltük meg. lehetne egyet meg ötöt is.mondjuk vannak is olyan kvalitásaim, amikkel ezt megengedhetem magamnak.
jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Geringfügignek hivjak. Van heti 10-20 ora stb.
jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!