Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az élet PHP fejlesztőként?

Milyen az élet PHP fejlesztőként?

Figyelt kérdés
Milyen az élet PHP fejlesztőként? Azok, akik ezzel foglalkoznak, ez a munkájuk, hogy néz ki a napjuk? Hogy dolgoznak, mik a nehézségeik, mitől jó vagy rossz ez a terület? Milyen buktatók vannak, milyen határidőkkel, mennnyire jellemző a szervezettség? Egyáltalán, mennyire nehéz az adott nyelvet megtanulni? Könnyű vele normális munkahelyet találni?
jan. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Móka és kacagás.
febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

😂🤞🏻😂🤞🏻😂

Meg még a kerítés is kávéból van!

febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
A kerítés spagettiből van.
febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig... én úgy hallottam, igen nagy cserélődés/fluktuáció van ott, sokan vándorolnak cégről cégre
febr. 14. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért hol nem?
febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát... gondoltam (reméltem) más nyelveknél, IT helyeken nem 1 évente vált valaki munkahelyet...
febr. 14. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol pályázatok vannak költségkeretekkel, de hogy tervezzen egy cég ha évközbe meg félévente változnak adószabályok módosulnak járulékok kedvezmények stb..

Most szerinte. a bankszektornál várható hamarosan valamilyen reccsenés, mert nagyon kell az ügyfél hirtelen az összesnek! Páromnak és nekem is cserélték a lejárt bankkártyáinkat és az újakat 4 illetve 5 évre adták meg!! Én már 12 éve vagyok ugyanannál a banknàl párom 5 éve... Soha nem történt még ilyen! Szóval valami készül!

febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!