Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mindenütt tabutéma a fizu,...

Ha mindenütt tabutéma a fizu, akkor miért is esnek hasra a bérigényemen?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem, hogy mindenki csak ferdít, ha meg állásinterjún merek néhány ezerrel többet kérni mint amit a valóságban keresek, teljesen lesokkolódnak, hogy hát ők kb a felére gondoltak. Hozzáteszem, alig kérek az átlag felett.
jan. 15. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert egyik szrrago munkáltató de akár fizetni. Tavaly csináltunk 150 milla profitot, most azt halljuk vissza, hogy nincs pénz a fizetésemelésre. No komment.
jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy idegen emberek miert esnek hasra egy idegen ember berigenyen? Miert nem kerdezed meg toluk, mikor hasra esnek tole?
jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki felmondott, mert nem adták meg neked sokkal kevesebbre a béremelést és most jönnek rá, hogy nem találnak a helyére embert közel annyiért sem.
jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én rendszeresen hasra esek idegen emberek bérigényén de az okát sajnos még magam sem tudom.
jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Szerintem főleg rossz munkáltatóknál ez csak egy stratégia, hátha még kevesebbet fogsz kérni és így spórolhatnak rajtad egy kicsit.

Egyszer jártam így, az interjúztató a bérigényemre annyit mondott, hogy "Hát de az nagyon sok pénz'". Az én reakcióm csak annyi volt, hogy "Igen, tudom.". És nem mondtam semmi mást. A végén annyival vettek fel, amennyit mondtam.

jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!