Valaki dolgozik itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kifli.hu-nál dolgozik valaki jelenleg?

Találtam cikket, hogy nettó egymillió is kereshető az új bónuszrendszerrel, de erről semmi konkrétat nem találtam. Érdekelne, hogy mennyit kell ezért menni vagy egyáltalán hogy tevődik össze a fizetés.

Köszi előre is!



jan. 17. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Vállalkozóként a nettó nem azt jelenti, hogy annyi a “hazavitt összeg”, hanem hogy áfa nélküli. Abból még adózni kell meg fizetni a költségeket
jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Az 1 milliot ketlem, de ismerosom netto 700at ado utan ossze szokott szedni
jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Tisztában vagyok ezzel a részével, ev, átalány adózás, könyvelő, számlázás stb. A kérdésem nem erre irányult, hanem hogy azért a bizonyos 1 millióig mennyit kell menni, (nem úgy értem, hogy adózás után ennyi marad..) de köszönöm a válaszod.

jan. 17. 11:53
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 és nem tudod mennyit dolgozik érte? Tudom, napi 1-2-3 körök vannak, tehát lehet menni 20x1 kört is egy hónapban meg mondjuk 25x2kört is, de ha havi 28 napot dolgozik napi 8 órában, már mindjárt nem hangzik olyan jól..
jan. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!