Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárkit kérdezek mindenki...

Bárkit kérdezek mindenki nettó 300 feletti fizetésekről beszél, hogy lehet, hogy én csak ilyen 250 körüli ajánlatokat kapok?

Figyelt kérdés
Irodai munka érettségivel vidéken
jan. 18. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

“Míg BPn 300 nettóbol kb cipőkanállal élsz meg, addig egerszegen simán elvagy.”


Jól láthatóan soha nem jártál még vidéken, így nem tudod, hogy vidéken milyen árak vannak.

jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

#11

Vidéken élek. Mert milyenek vannak?

jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%

#11 ezt pont olyan embernek mondod aki élete 95% át nem BPn élte :D


Ha az említett Zalaegerszeget veszem 120 ért találsz egy 40-50nm es értelmes albérletet addig BPn lassan csak szobát kapsz ennyiért, mert a legtöbb garzon is 150 felett van.

De ránéztem Szegedre is ahol egyetem alatt voltam és ott is kb ugyanezek az árak vannak.

Győrben, a szülővárosomban kb 20-30 al drágábbak a lakások, de megint csak itt kapsz 40+ nm jó állapotú lakást.


De akár szórakozást is vehetem alapul, az alkoholok és a kaják többsége kb 10-20% al olcsóbb.


300 ból sehol se fogsz túl jól élni, de azért nem mindegy hogy mekkorák a költségek az adott helyen.

jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
* kaszás
jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13: Elfogadható észszerű garzon és szoba Budapesten is van bőven 100-E alatt. Elmondom, hogy kúszik újra lefelé. Mert nem mennek az emberek albérletbe egyre jobban a túlkapások miatt. Vannak túlkapások bőven, de ugyanannyi arányban jó is van.
máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Porosodnak a lakások és eladni sem tudják.
máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!