Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet ilyet kérni a munkáltató...

Lehet ilyet kérni a munkáltatómtól?

Figyelt kérdés
Mérnökként dolgozom egy multinál, és mellette "titokban" levelezőn közgáz bsc-t csinálok. Vagyis nem titkolom, de nem is beszéltem még róla, nem látom értelmét. A szakmai gyakorlatot a végzéshez meg kellene oldanom valahogy, és arra gondoltam, hogy megkérdezem a főnökömet, hogy nem-e kérdez rá a másik osztálynál az ott lévő vezetőségre, hogy aláírják-e nekem a papírt? Jó kapcsolatban vagyok a főnökkel, de nem tudom mennyire lenne pofátlanság ilyet kérni.. A másik opció az lenne, hogy kapok ott valami alibi feladatot, hogy mégse csak aláírást adjanak, de ebbe nem mennének bele úgysem, mert sokkal nagyobb a fizum, mint az ottani beosztottaknak, és a következő fél évben kulcsszerepem van egy nagyon nagy prioritású projectben.
jan. 21. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kockáztasd meg.
jan. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérni bármit lehet, az más lapra tartozik, hogy a munkáltatód hogyan áll ehhez a kérésedhez.

Ezt csak te tudhatod...

jan. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:

"... aláírják-e nekem a papírt?"

Egy normális multinál ez "integrity issue" lenne. Nem hiszem, hogy a managered hajlandó lenne egy másik managert ezzel megkeresni.

jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ne kockáztasd meg."

Sok lehetőségem nincs. Hogy szerezzem meg akkor a diplomát?

jan. 21. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérsz valami alibi projektet azt megcsinálod és there you go aláírják.
jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!