Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home officeban dolgozók,...

Home officeban dolgozók, mesélnétek a munkátokról?

Figyelt kérdés
Egyre többen írják itt is, hogy home officeban dolgoznak. Itt, egy kisebb városban ez nem igazán jellemző. Akik HO-ban dolgoznak, hol, milyen város, milyen típusú cég, milyen munkakör, heti hány nap kell bejárni? Az otthon töltött időben vannak-e kötelező online meetingek? Vagy ezek főleg telefonos megkeresős munkák, ahol egész nap új ügyfeleket kell hívogatni?

jan. 21. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Budapest

IT szolgáltató cég

Project manager vagyok

Heti 2 nap az "elvárt",de kutya nem nézi és nem is szól érte szóval én általában het 1x járok be az irodába

Nincsenek kötelező online meetingek - de nyilván a munkavégzés során rengeteg meetingen veszünk részt. Gondolom itt arra gondoltál, hogy olyan "kötelező" meeting van-e ahol a főnök azt nézi ott ülsz-e a gép előtt. Olya nincs.

Egyáltalán nem hivogatunk új ügyfeleket, maximum meglévővel dolgozunk együtt.

jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Budapest

Multi

Irodai munka, nem telefonos.

Volt, amikor egyáltalán nem kellett bejárni, most hármat.

Természetesen van egy rakás értekezlet.

jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
ev vagyok, nem alkalmazott.
jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Budapest, IT fejleszto ceg

Engineering manager, 5 csapatot, ~35 embert vezetek.

Heti 2 napot javasolnak bemenni, de 0-4 nap kozott szabadon valaszthatok, en szervezem, senki nem nezi.

Heti 2 kotelezo meet-em van, azonkivul napi szinten meg legalabb 2-3 megbeszeles, de azokat legtobbszor en hivom ossze, igy maskepp “kotelezo”.

jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Budapest, pénzügyi szolgáltató, számviteli terület.


Nem kell szinte soha bemennem az irodába, főleg olyanokkal dolgozom együtt, akik a külföldi központban vannak (és oda is többnyire otthonról dolgoznak be), szóval akkor is online kommunikálhatnék csak velük, ha bejárnék a budapesti irodába. Önszántamból azért néha bemegyek a változatosság kedvéért, meg jó a kávégép.


Mindig vannak megbeszélések (változó sűrűségben) az épp aktuális témákban amiken dolgozunk. Alapvetően leszrják, ott ülök-e folyamatosan a gép előtt a fontos az, hogy megoldom-e a felmerülő problémákat, amiket rám bíznak avagy sem.

jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Pénzügyi, informatikai vonalon vannak nagyreszr ilyen melok. Mernokkent dolgozom de mi iparagunkban is baromi ritka. Olyat mar könnyebben talalni ami hibrid melo és heti 1-2 x elég bejarni . Videken , mint sok minden más lehetőség is, ez is ritka. Mondom ezt sajnos videkikent. Komplett videken nincs annyi allaslehetoseg a szakmamban mint Budapesten egyedül.
jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Én alapvetően két home office-dolgot csinálok, az egyik network marketing egy neves amerikai cég égisze alatt (Forever LP),a másik online tőzsde, részvénykereskedés/befektetés, valamint forex.


Mivel home office, a legritkább esetben vagyok otthon, utazgatok, hisz utazni élvezet.


Jelen sorokat is egy közép-afrikai éden-oázisból írom, ahol eltöltök pár napot, találkozom pár helyi üzlettársammal, s élvezzük az itteni luxust.


Hó végén már a Karib-tengeren süttetem magam, február pedig LA, Aspen, kicsit síelünk, aztán Vegas.

jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miért vannak ezek a nagy lepontozások?

Én mindenkiét hasznosnak ítéltem.

Remélem, azért kapok még válaszokat.

jan. 21. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert megjött valami gyári munkás proli akivel kicseszett az élet és neki már nincs más módja, csak az, hogy lepontoz mindent. Semmire nem jó ugyan de jobban érzi magát tőle.
jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindig lepontozzák a válaszaimat a bugrisok de hiába mert így is simán top1 vagyok a kategóriában, kb ez az egy dolog, ahol számít, ki hogyan pontoz - tehát még ehhez is kevesek. 🤣
jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!