Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már egy ideje állást keresek,...

Már egy ideje állást keresek, adminisztratív/ügyintézői munkakörökben dolgoztam korábban, ilyet nem találok, eladói/csomagolói stb. munkákra sem hívnak be, a takarítónőit még nem próbáltam. Egy ismerős esete gondolkodtatott el.?

Figyelt kérdés
Takarítónőként dolgozik évek óta, megszűnt az előző helye és 2 héten belül talált másikat, több helyre felvették volna. Ezért gondolkodtam el, ha ekkora hiány van takarítónőből, beadnám úgy hogy teljesen más munkáim voltak, meg felsőfokú végzettségem van, lenne így esélyem vagy egyből kuka az önéletrajzom?
jan. 22. 08:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!