Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért váltanak ilyen gyakran...

Miért váltanak ilyen gyakran munkahelyet a pszichopata emberek?

Figyelt kérdés

Nyilván emberbőrbe bújt ragadozók, gátlástalanok és nincs lelkiismeret-furdalásuk ha másokat tönkretesznek.


De miért nem tudnak megmaradni egy poziban/cégnél hosszabb ideig? Sok helyen hallom, hogy mindig elunják magukat. Ez mitől van? Nem járnának jobban egy szép karrierrel egy cégnél?



jan. 23. 22:28
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
63%

Mert ilyenek vagyunk.

Megyünk érted!

jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran?
jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Sok job hopper pszichopatával volt dolgod?
jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Szép karrier egy cégnél....

Jaj de irigylem a világodat.

jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom te is valahogy 6,9%-nak számoltad az inflációt mikor béremelésekről volt szó
jan. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem járnának jobban egy szép karrierrel egy cégnél?"


Egy cégnél csak annak érdemes hosszú távon maradni aki gyenge képességű és a tudás hiányában nem kell sehova.


Akinek piacképes tudása van megéri váltogatni, egyrészt a pozíció váltással biztosan magasabb bért fog kialkudni mint amit az aktuális cégnél kapna, másrészt szélesebbkörű szakmai tapasztalata lesz a területére, ha több cégnél is szerez tapasztalatot.


Én is 1,5 - 2 évente váltogattam a munkahelyemet, majd a megtakarított pénzből és a széleskörű szakmai tapasztalatomnak hála saját céget alapítottam, amikor már 10+ éves tapasztalattal rendelkeztem.

jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Olyan céget sem láttam még, amelyik becsüli a loyalitást.
jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen phszihopátia

Én ismerek olyat aki full zakkant kegyetlen szadista, bizonyos területeken még bizonyíték hiányában is meggyőzhetetlen erőszakos elmebeteg és mégis van 25 éves munkaviszonya igen magas pozicióban dolgozott és dolgozik a mai napig és kábé Csipkerózsikaként mutatkozik be


Az idegroncs emberek azért váltanak munkahelyet mert kibuknak egy idő után nem pedig azért mert unnák magukat

Pedig épp ez a gond: nekik nem szabad pont munkahelyet váltani akik gyenge idegrendszerűek mert nekik nem tesz jót a folyamatos pörgés vagy változás

jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szép karrier egy cégnél. Lefordítom: a világról semmit nem tudó, begyöpösödött boomer, akiaz excelhez is segítséget kér, miközben arrogáns a fiatalokkal.
jan. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
A pszichopatább kollégák és a közveszélyes vezetőség miatt!
jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!