Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha se a nagy álláshirdető...

Ha se a nagy álláshirdető oldalakon nincs több állás, amire beküldhetném az önéletrajzom, se a nagyobb cégek karrier oldalán nincs nyitott pozíció, és ismerős sincs, aki segíthetne, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
jan. 24. 11:04
1 2 3
 1/21 Lilluci27 ***** válasza:
100%
akkor meg kell nézni másik városban is.
jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy vársz, vagy nyitsz más állások felé.
jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elég nyitott vagyok, de szakképzettséget nem igénylő egyszerű fizikait sem találok.
jan. 24. 11:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is munkát keresek,de semmi.. Szörnyű milyen helyzet van
jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

- Önéletrajz átdolgozása

- Munkaerő-kölcsönző cégek oldalain körbenézni, személyesen érdeklődni

- Valami keresett szakma elsajátítása, amivel könnyebben lehet állást találni

- Alkalmi munkát vállalni

- Végső soron lakóhelyet váltani

jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az önéletrajzon mindig próbálom az álláshoz igazítani.

Tanuláson gondolkodtam, de keret nincs rá, a munkaügyiben meg túlképzett voltam, mikor jelentkezni szerettem volna. Mi lenne az a szakma, ami keresett? Elnézve a hirdetéseket, nem tudom, mi lenne keresett, annyira nincs semmi.

jan. 24. 12:23
 7/21 anonim ***** válasza:
3%

Te amúgy miről beszélsz? Folyamatos munkaerő hiány van a meki/burker/kfc vonalon, de aldi, lidl is folyton keresi az embert, ugyan úgy mint a máv/bkv/volán.


Aki ma magyarosságon nem talál munkát annak simán csak büdös a munka és nem akar dolgozni.

jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7: Aldiba nálunk jelenleg nem keresnek munkaerőt, az ma is már néztem, de több nagyobb láncnál ugyanaz a helyzet, figyelem őket egy ideje, Lidl-be már jelentkeztem. A volán kiesik, nem vagyok autóbuszvezető, se szerelő, itt ezeket keresik, de a máv se jobb vagy pl. kocsirendezőnek nőket is felvesznek?

Most rákerestem a mekire, 2 van helyben, egyikben sincs jelenleg nyitott pozíció, az egyik burgert most zárták be.


Nem tudom hol az a nagy munkaerőhiány, de nem itt.

jan. 24. 13:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Munkaerőkölcsönzőket, postát, önkormányzatot, kormányablakot, takarítócégeket és ezek honlapjaitt néztétek? Van hogy csak ezeken keresztül lehet jelentkezni mert máyhol nem hirdetnek, de ha ez sem jönne be akkor el kell menni a kunkaügyi hivatalba és megnézni a faliújságot plusz regisztrálni jàradékra, állásajánlatokra és ingyen bérletre!
jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Munka van csak lófütty a pénz legtöbbször... Na ezért van munka!
jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!