Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főállású alkalmazott Magyarors...

Főállású alkalmazott Magyarországi munkavállalók, hogy telik a január? Elégedettek vagytok? Mi a munkakörötök és napi hány órában?

Figyelt kérdés

jan. 29. 09:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Látom stresszesek vagytok. 🙄
jan. 29. 09:47
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
#3: Persze. A kérdések bőven 70+ százaléka fizetett trolloktól jön. A toplistákban látszik, hogy minden kategóriát pár ember tart fenn több száz kérdéssel fejenként.
jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fizetett troll, csak egy sorstárs mondhatni... Hogy bizonyítsam?
jan. 29. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Fiatal vagy még, ha azt hiszed, a trolloknak fizetnek.

Nekik ez az életük, így érzik hasznosnak magukat, csináljak ingyen is.

jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha fiatal is lennék mondjuk úgy 20 évvel, lehet nem itt írkálnék de sajna már a B oldal megy... Persze a helyzet változatlan (már több mint 20 éve) kb kaki de nem reménytelen...Csak mások látásmódja is érdekelt volna képmutatás nélkül persze, de már az eddigiekből is âtjön a lényeg! Szóval köszi a reakciókat!
jan. 29. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

LoL

Amikor a marslakó első napját tölti a földön és a gyakorikérdéseken próbál barátkozni:

"Főállású alkalmazott Magyarországi munkavállalók, hogy telik a január? Elégedettek vagytok? Mi a munkakörötök és napi hány órában?"

jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Wer warten mit Besonnenheit,

der wird belohnt zur rechten Zeit.

Nun das warten hat ein Ende,

leiht euer Ohr eine Legende.

jan. 29. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

50eves vagy , vagy mit sirankozol?

Nagyon unatkozol gondolom el.ted az életed ?

Hogy sikerült?

jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Novemberben még munkanélküli voltam, a decemberi fizetést úgy vártam Januárban mint a Messiást. Jó hamar el is költöttem. A Február remélhetőleg jobb lesz, most azt várom. Nem lesz annyi plusz kiadásom, befizetetlen számlám mint Januárban, talán, és az egyösszegben kikért munkanélküli segély is javít valamit a helyzeten. A nagy költekezésektől óvakodnék, jó lenne már a hónap elején egy bundás kenyér + savanyú káposzta hetet tartani, hogy ne a hó végére nullázzam ki magam teljesen. Szerencsére az egy jó hideg hónap. A március-április még húzós, utána viszont csökken a fűtésszámla, emelkedhet a fizu is mert itt nyár elején szoktak emelni és még némi jutalom is kinéz, valamint egyes törlesztőim összege is csökkenhet. De azért nem árt résen lenni, hosszabb távon ennyiből nem lehet kijönni, viszont azt sem engedhetem meg magamnak hogy elveszítsem ezt a munkahelyemet. Tehát valahogy úgy kéne fejlődni hogy maradok is a seggemen. Nehéz feladat.
jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!