Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én szerintem botrányosan...

Csak én szerintem botrányosan alacsony egy honvéd alapilletménye?

Figyelt kérdés

Ugye mindenhol tele van plakátolva, hogy "Csatlakozz a tatai tüzérekhez bruttó 737 000 ft kezdő illetményért." A bruttó-nettó bérkalkulátor szerint ez tisztán csupán 490 000 ft-ra jönne ki. Igaz, ebbe nem számoltam bele az esetleges kedvezményeket is.


Viszont ahhoz képest, hogy bármikor meghalhatsz ha bevetés van és tulajdonképp az életedet kockáztatod nem túl kicsi ez a fizetés? Vagy csak én vagyok ennyire telhetetlen?



jan. 30. 08:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
85%
#20 bevonulas elött az utolso fizum 120 ezer kiralyi magyar forint volt, leszereles utan 180 ezerert irtam ala az uj helyemen, ugyhogy a "zsold" egy vicc kategoria volt...
jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
9%

30as!

Ember ez a HADSEREG!

Jobb országokban a pénz nem számít a honvédelemben!

Magyarországon mennyi is a hadiözvegy meg a hadiárva ellátás és meddig jár ha már a fizetés ilyen kaksi?

jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
93%
32# Gondolom te most az USA-ról beszélsz. De ott a katonák 90%-a csak az ingyen kaja meg a pénz miatt megy szóval pont leszarja a hadsereg lényegét...
jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
67%

"Viszont ahhoz képest, hogy bármikor meghalhatsz ha bevetés van"


Viszont általában nincs bevetés. Generációk tudták le úgy a karrierjüket, hogy háborút csak a TV-ben láttak. Ha csak nem sodródunk (világ) háborúba vagy nem jelentkezel misszióba, a következő generációknál is a homokzsák pakolás árvízkor lesz a legveszélyesebb bevetés.

jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

#32

A pénz nem számít a honvédelemben?!

De úgy látom, hogy egy biztos. Neked számít! :D

Ha milliós béreket osztanának, már rohannál is.

jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
23%
35 Igen de csak max könyvtárosnak vagy a konyhára!😊
febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
27%
#36, a konyha az veszelyes üzem... :D
febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

"Jóanyád tudja, hogy ruháit viseled?"


Ezért vajjúdott veled mev hordott hónapokig meg pelenkázott, hogy a másik anya gyermekét legyilkold?


Majd tudj a szemébe nézni amikor számot kell adni a tettekről!

febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
49%
38# Mire adjak és adjon számot? Bocs de a háború ilyen emberek halnak meg. Amúgy meg a saját családom és hazám előrébb helyezem mint másét
febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
31%

Akkor te nem vagy még állat se, csak valami invazív rovarféle!

Azok gyilkolnak területszerzés miatt!

Hát igen... Vagy egyenruhád van vagy gerinced!

Titeket csak az egyenruha tart egyenesen..

febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!