Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg vagy mostanában...

Jelenleg vagy mostanában dolgozott valaki az esztergomi Suzuki gyárban?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mivel 25 alatti vagyok, tényleg megadják a nettó 400-at?

Milyen a szállás amit adnak?


febr. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
25 alatt nemcsak a suzukiban, mindenhol szja-mentes vagy.
febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom.

De borsod megyében élek, ahol átlagosan 230-250-et akarnak fizetni, és ha lehet választani, hogy 240-et keresek, vagy szálláson kell lakni de 400-at akkor inkább választom az utóbbit.

Pályakezdő vagyok, középiskolát végeztem, érettségim még nincs.

Viszont a szállás az nem mindegy hogy bent vagyunk 5-en egy szobában abból 2 iszik 2 ellopja a másik cuccát.

Láttam képeket az új suzuki által épített szállásról, de nem írják konkrétan milyenek szobák. Ha 2 fős, és normális akivel egy szobába kerülök akkor oké.

febr. 1. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamarosan azt is feltöltik távolkeleti vendégmunkásokkal, a magyar dolgozó meg mehet a levesbe, vagy gürizhet nettó 200-ért.
febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ott nettó kétszátvalahányezret kerestem, már nem emlékszem mennyit. Még a koronavírus előtt dolgoztam ott.


Hát rendesen hajtják az embert, sok helyen dolgoztam, de sehol nem dolgoztattak meg olyan keményen mint a Suzukiban.

febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolát végeztél volna, lenne érettségid. Te szakmunkásképzőt végeztél.
febr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvégezte szerintem a 4 osztályt csak nem ment el érettségire.
febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!