Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Taxis vizsga vagy busz jogosit...

Taxis vizsga vagy busz jogositvany?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 eves vagyok jelen pillanatba megvan a c kategorias jogositvanyom és gondolkoznek tovább, hogy melyket érdemesebb később elvégeznem , melyk a kifizetődőbb. Koszonom a tanácsokat.
febr. 1. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Taxis! Vagy autómentőzz a buszozás bajos és akkurátus!
febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Taxis ne!! Már 4000 vagyunk a Bolt-nál!
febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? A taxisblokád idején meg 25 ezren voltatok! A külföldieket meg este 8 után 50 euróért viszitek át a puskás arénától Budára fültanuja voltam koncert után! Minket párommal 9 ezerért dobtatok el újpestre!
febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy dobtatok el? Életemben nem húztam le senkit. Lehet becsületesebb vagyok mint Te. És ha akarnék sem csalhatnék mert a Bolt-nál applikáció szigorúan figyeli az utat és a tarifát.
febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog..

Mi így jártunk, már előre mondták mennyi lesz.

Nem panaszkodásból mert jobb volt ìgy mint az éjszakai bkvt várni még 40 percig!

csak senki ne jöjjön azzal, hogy nem éri meg!

febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendelni kellett volna egy cégtől és nincs lehúzás. Aki meg bérel havi 350k-ért taxit annak nem annyira. Kb 400 ezer havonta ha marad. És ülhetsz vadidegen emberekkel egy kis dobozba. Én már váltanék de nincs ennél jobb sajnos jelenleg.
febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

400 ezernek örülj mert a 168 órás nettó átlag szakmunkás bér kb nettó 300000..

ha nincsenek kedvezmények és mindez budapesten!

febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem saját taxim van nem bérlek
febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akk bérbeadod 😂
febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!