Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy agrár diplomával (pontosab...

Egy agrár diplomával (pontosabban vidékfejlesztési agrármérnök diplomával) mennyire lehet jól elhelyezkedni Svájcban? Jók a lehetőségek és a bérezések?

Figyelt kérdés
Még jelenleg hallgató vagyok, de a helyzet áttekintésében ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném, egyéb opciókat is meghallgatok!

febr. 3. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát itthon egyáltalán nem jók a lehetőségek sztem vele, Svájcban nem tudom mi a helyzet. De alapvetően olyan mérnöki területek fizetnek jol ahol folyamatos fejlesztés, beruhazasok , ipari újítások vannak és nagy a kereslet. Ezért jó mondjuk a villamosmernoki.
febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Aloha8 ***** válasza:
100%
Kivancsisagbol utananeztem. Igen, vannak jo eselyeid, egy ritka szakma, es pont ezert. Jelenleg a jobs.ch alatt 38 Landwirtschaftsingeniurt keresnek. Az eves fizetes atlag 85 000 CHF.
febr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
febr. 5. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
2: hát ha egy 8 millió koruli lakossagu országban egy adott munkakörben csak 35 nyitott pozicio van az nem sok. Annyit lejet, hogy betöltenek a helyben végzettek is, akiknek mondjuk nincs baja a Svájci dialaketussal.
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Picivel nagyobb lakossagu orszag vagyunk de itt a peofession gepeszmernokre nálam ezer feletti találatot ad példaképpen.
febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aloha8 ***** válasza:
100%

4-es Tudnod kell, hogy Svajcban nagyonkevesen tanulnak agrarmernöknek. Ezert a 38 az logikusan sok. Vagyis egy kiirt palyazatra jo, ha ketten jelentkeznek. Amig egy irodai munkara kb. 300-an!


5-ös, neked ugyanaz a valaszom, kiegeszitve azzal, hogy nem gepeszmernöki allasrol volt szo!!!

febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy szakmailag kell kimagaslónak lenned, vagy a nyelvet kell magas szinten beszélned, de legjobb ha mindkettő.
febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!