Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 évesen Mérlegképes könyvelő...

29 évesen Mérlegképes könyvelőnek tanulni, vagy inkább valamilyen szakmunkás bizonyítvány?

Figyelt kérdés

febr. 4. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Szakmunkásba se mindegy hogy mi dd amúgy egy~nfüggő! A könyvelőnél idegtépő a sok hülye jogszabály változtatgatás meg a határidők! Szó szerint az állam fslszopója leszel!
febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Sajnis szamunkásba ss tudok tanácsot adni... Én villanyszerelő vagyok kollégám asztalos még egyikünk sincs 50 éves aztán csak biztonságiőr meló jut mert a szakmunka se fizetne többet! Sógorom szerkezetlakatos, de bkv buszsofőr. Párom meg logisztikus közbe minimálbérnél egy ötvenesssl többért irodai adminisztrátor. Előző melóhelyemen az autószerelők is állandóan túlóráztak meg mókoltak maszekba, mind családosan... Senki sincs itt már megfizetve!
febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szakács például. Akkor jobban járok, ha kimegyek külföldre? Elegem, hogy nem jutok egyről a kettőre
febr. 4. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakács is olyan, hogy órákat álsz a hőségbe a füstös konyhákba, tiszta stressz az egész meg állandóan helyezkednek! A Gordon ramsey pokol konyháját ismered? kb az a magyar valóság is! plusz nem nagyon szeretnek a konyhákon rendesen fizetni! Külföldön meg semmibe se veszik a magyar papírt hiába europass meg lófütty! Ugyanúgy fdlvesznek ha tudsz főzni mintha itt a gyrosba vagy a kínaiba vagy a mekibe mennél! Azokhoz se kell szakács papír! Most képzeld ám r el kit ~érdekelne mondjuk olaszországban a te magyar szakács bizonyítványod... Kb senkit!
febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajna jobb külföld itt mindent agyonváv ez a félpénzes minim@álbér meg garantált bérminimum nameg a terhek is amit a magyar kormányok évtizede nyomatnak! Kapja be Magyarország legyen versenyképes nekik aki akar minimáléletet élni! Mi is lelépünk ahogy eladtuk a lakást! Én ebbe nőttem fel ebbe a félpénzes nyugatmajmoló magyar világba! Elég volt belőle 20 év! Te se itt öregedj meg ha teheted!
febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi tavaly is kimentünk olaszba ! Tarantó környékére! A despar előtt az utcán el lehet adni a háztájit a tojást gyümölcsöt tésztákat kiskocsiról egy 100 km es vonatjegy a ferroviaria vonatokon 1,6 euro. Láttunk első héten egy rakat negert kora reggel a vonaton először azt gondoltam migráncsok, de csak sima mezőgazdasági vendégmunkások havi 700 - 900 eurót keresnek! Az árak csak 20% al dr@ágábbak az igtenieknél de az se mind mert volt ami még olcsóbb volt mint az itteni árstoppos! Az áfa tetszett a legjobban! 7% a vendéglátásra és az élelmiszerek nagyrészére az éttermekre és a maximum áfa 22% a szállásadásra. Ennyi!
febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mihez kezdjek, de már kezdek bepánikolni, hogy itt vagyok lassan 30 és semmit sem értem el
febr. 4. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Gyüjts pénzt!

Ha maradsz itthon akkor végzettség KÖTETLEN szolgáltatásra vagy m.n.s. tevékenységre vállalkozz ha kimész akkor meg szintén vállalkozz amire kint lehet...

Ha nem nézel körbe nem lesz mihez hasonlítanod

.

febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Vagy maradnak a csöves magyar munkahelyek...
febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itthon egy percet sem szabad dolgozni, de ha lehet inkább a könyvelőt válaszd, meg szerezz használható nyelvtudást. Szakmunkásnak ne menj!
febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!