Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék ilyen munkát?

Hol találhatnék ilyen munkát?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, 28 éves. Magyarországon fogok férjhez menni. Magyar tanár vagyok, de nem szeretnék soha többet a tanügyben dolgozni. Egy ideje keresek másik munkát. A legjobb lenne, ha 100%-ban home office munka lenne, mert szeretnék mellette még tanulni és tanfolyamokat végezni, mert éppen pályamódosításon ügyködöm. Illetve amiatt is fontos a home office, mert brutálisan honvágyas vagyok, szeretnék havonta hazalátogatni egy hétvégére, ezt pedig csak online munka mellett tudnám megtenni. Talán ez a legfontosabb szempont. Tudtok ajánlani oldalakat, hirdetéseket, hogy hol kereshetnék? Az sem baj, ha részmunkaidős állás.

febr. 6. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Minden aluliskolázott idióta 100% home office munkát keres 🥱


De most őszintén egy magyar tanári végzettséggel mégis milyen olyan piacképes tudásod van amivel el tudsz helyezkedni home officeban?


Ahol könnyű HO-ból elhelyezkedni ahhoz magas szaktudás és tapasztalat szükséges pl: programozás, kiberbiztonság, hálózat, Cloud, Data Science, pénzügyi elemzői terület stb...


Ezeken kívül maradnak még a "kreatív" munkakörök pl: influencer, camgirl, onlyfans stb...


Vagy ezeken kívül a teljesen alulfizetett, hányadék pozíciók pl: call center ahová érkezik 5000 jelentkezés mindenféle aluliskolázott embertől 1500 forintos órabérért


Negyedrészt pedig Erdély az Románia, sok cég belsős policyja pedig tiltja a külföldi munkavállalást, különböző jogszabályok alapján. Tehát hiába "Home office" egyszerűen nem is dolgozhatnál Románia területéről, mert a jogszabály ezt tiltja. Ez tovább szűkíti a kört.

febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A honvágyat pont az csökkentené ha emberek közé mennél, erre tökéletes akár egy munkahely is. Új dolgokat tanulsz, új ismerősökre - barátokra teszel szert, leköti - eltereli a figyelmedet és már nem is vágysz annyira haza. Ha egy hétvégére akarsz hazalátogatni az bármely 8 órás teljes foglalkoztatás mellett is megtehető, max kiveszel egy szabit péntekre.
febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem csökkenti a honvágyat a munkahely. 3 éve vagyok kint, van magyar állampolgárságom, illetve lakcímem. Csak az utazás 2 teljes nap, nem elég egy szabadnapot kivenni.
febr. 6. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nincs miről beszélni. Te nem érzed jól itt magadat. Mi akadályoz abban hogy oda költözz ahol jól érzed magad?
febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy a vőlegényem itt él.
febr. 6. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az nem lenne megoldás hogy mindketten odaköltöztök? Nem tudom mi igaz belőle de a magyar médiából az jön le hogy Románia utolérte gazdaságilag Magyarországot. Lehet ott is ugyanilyen színvonalon tudnátok élni de neked meglenne a lelki békéd, nem kéne hiányolnod a rokonaidat - barátaidat. Vőlegényed meg lehet hogy könnyeben megbirkózik a honvággyal. Természetesen írom ezt a helyzetetek ismerete nélkül, lehet a párod még tanul, vagy vannak egyéb tényezők is ami megnehezítheti ezt a lépést.
febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rugalmasabb leszel vagy a párod költözik hozzád.
febr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!