Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 710 ezer bruttó Medior fejlesz...

710 ezer bruttó Medior fejlesztőként elmegy?

Figyelt kérdés
Medior alja szint, nem rég léptem Juniorról. Ugye tudjuk milyen a magyar piac most sajnos, szinte alig vannak lehetőségek. Ti meg tudnátok élni ennyiből mondjuk? Azt fontos leszögezni, hogy havi 70k forint nekem az adó. Egyedül élek, nem albi. El lehet ezzel éldegelni? Tudom-tudom, ez mind individuális, de mondjuk azért az évi külföldi nyaralás meg telelés + pár szórakozás belefér ebbe az összegbe? 21/f
febr. 1. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
85%
Ez junior bér, de meg lehet élni belőle, persze.
febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Megszűnt a junior pozi már Magyarországon sajnos :(
febr. 1. 21:18
 3/95 anonim ***** válasza:
72%
Osszeadod a kiadasokat, az osszeget kivonod a netto fizetesedbol es ha nemnegativ szamot kapsz, akkor eleg ra. Mit nem tudsz pontosan kiszamolni rajta?
febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi kedves utolsó, de köszönöm, hogy matektanár lettél
febr. 1. 21:37
 5/95 anonim ***** válasza:
82%

Hanem mire? Konkretan ezt kerdezed.


"El lehet ezzel éldegelni? Tudom-tudom, ez mind individuális, de mondjuk azért az évi külföldi nyaralás meg telelés + pár szórakozás belefér ebbe az összegbe?"


Nem tudod mennyibe kerul egy nyaralas, vagy mennyit koltesz elelmiszerre egy honapban, vagy mire vagy kivancsi?

febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
81%
Ez junior bérben sem magas. De persze bőven meg lehet élni belőle, még albival is. Ne trollkodj, gondolom juniorként ennyit sem kaptál mégis élsz.
febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
77%

Ez inkább kezdő bér.

Nekem nem lenne elég mert lakáshitelt fizetek de ha van egy tehermentes lakásod akkor futja belőle hobbira, nyaralásra és egyebekre.

febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül meg lehet belőle lenni, de ez azért medior szinten kevéske, az olyan 900 körül indul. Külföldre nem nézel?
febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
83%

Budapesti árakat tudom csak, de itt 750-850 ezer körültől indulnak a Junior pozik. Mediornál simán bruttó 1.1+millát lehet hazavinni. Az adókedvezményt ebbe ne keverd bele az nem a cég dolga.


21 évesen medior nekem picit kevésnek tűnik, nekem kb ideileg 2-3 év teljes állásban lévő fejlesztő a Medior szint kezdete. Persze lehet valaki baromi jó előbb is de az általános az ez. De egyetem mellett nehezen tudom elképzelni hogy 18 éves korodtól teljes állásban programoztál.


Ha van 2 év tapasztalatod, felkészülsz interjúkra és jó önéletrajzod van akkor az álláskeresés nem annyira vészes azért még most sem.


Ha pedig nettó 640 ezer forintból nem tudsz megélni akkor ott elég nagy bajok vannak, az emberek többsége ennek a feléből él meg.

febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
69%

Medior fejlesztő bér br 710k? Hol dolgozol valami falusi önkormányzatnál vagy általános iskolában?


Frissdiplomás pályakezdőként br 870k-t kezdtem tavaly júniusban, idén emelték 960k-ra úgy hogy 1 éves munkaviszonyom sincs...

febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!