Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy GLS futár fizetése?

Mennyi egy GLS futár fizetése?

Figyelt kérdés

febr. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer majdnem GLS futár lettem...


kb 1 éve volt hogy érdeklődtem.


A fizu kb nettó 300 ezer+ borravaló

Van egy napi elvárt csomagszám amit ki kell vinni,ha nem sikerül az neked megmarad másnapra, igy kénytelen vagy addig menni amig a csomagokat kivitted a cimzatteknek.

Én akkor beszélgettem 1-2 gls futárral, ők elmondták hogy a napi munakidő min 10 óra.

A kezdőknek ez nyilván még több is lehet mert nincs rutinjuk


A profik akik rég csínálják, nekik azért nem megterhelő, és a borravaló 100-200 ezer között van kb havonta.



Én akkor nem vállatam, mert ráadásul még a bejelentés, szabik kiadása is nem túl törvényes.

febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most kb 80 ezerrel több mint amit az első leírt az elvárt napi küldeményszám pedig 100 darab. Hozzánk fendszeresen jár a gls (múlthéten kérdeztem) és én is nyitott szemmel járok, mellesleg most van is felvétel náluk!
febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néztem, van pár helyre felvétel futár pozícióba de nekem Szeged kellene.
febr. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!