Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál már feketén, ha...

Dolgoztál már feketén, ha igen meddig, hogy törtél ki belőle?

Figyelt kérdés
Tudjuk ezen munkakörök " előnyeit", heti fizetés, kicsit jobban keresel, mint az átlag, " napi 1 20ast", bármikor úgy dönthetsz, hogy nem mész 1 - 1 nap..de rengeteg hátránya van ugyebár.

febr. 16. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

soha mert nem vagyok bűnöző mint itt a többség

úgy nem, hogy megfelelő végzettségem van mert tanultam, hogy legyen normális munkám

febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekként. Pl bébiszitterkedtem, korrepetáltam stb. Illetve már gimiben dolgoztam beugrósként egy sportközpontban feketén. Kb 2 évig csináltam és mondjuk összesen 10 alkalmat voltam vagy valami ilyemsi. Kb 16-17 voltam ekkor.


Elmentem egyetemre más városba és nem tudtam menni többet.

febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, rokonnak, megszűnt a cég.
febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
látom pár bűzöző megsértődött 🤣😅😅
febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Pffuu, 4-5 év?


Úgy törtem ki, hogy abba hagytuk így mennem kellett máshova dolgozni

febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Évek óta magántanárkodom. Nem fizetek adót ezen jövedelmem után. Hasonlóan járok házakhoz takarítani feketén.


Kövezzetek med, de nem nagyon akarok ebből kitörni.

febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Igen,a héten is így dolgoztam.
febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dolgoztam, napokat, heteket. Ha az ismerősnek való segítség nem számít akkor először 2015 táján és utoljára (eddig) tavaly. Kertész területen így lehetett anno hatékonyan szakmai tapasztalatot gyűjteni és egyetem mellett pénzt keresni. Van másik végzettségem is, így nem kellett "kitörni", egyszerűen le kellett számolni azzal az illúzióval hogy "eljárok dolgozgatni" és az bármire is elég. Nem, nem elég. A tavalyi példa a kivétel, ott tényleg munkanélkülivé váltam és rászorultam, hogy elmenjek egy alkoholista, közveszélyes elemnek fillérekért segédkezni. Már aznap, az egyik ottani kolléga segítségével találtam tiszta, bejelentett lehetőséget, másnap már oda mentem.
febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
20 éve a napi meló után minden délután kőműves mellett segédkeztem. Nekem is jólesett kimozgatni az izmaimat, nekik is jó volt a megbízható melós.
febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!