Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt kérjek el ezekért...

Mennyi pénzt kérjek el ezekért a feladatokért?

Figyelt kérdés

Adott egy újonnan alakult kisvárosi szórakozóhely/pub és most nyitnának. Az alábbi dolgokat kérték hogy csináljam meg:


- Arculat (Logó és borítókép)

- Közösségi oldalak létrehozása, és meglévő arculat beállítása

(Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, YouTube, Twitter)

- Élő videókra alkalmas oldalak összekapcsolása (multistreaming) az egyidejű élő videókhoz, és azok beállítása hogy csak indítani kelljen a jövőben.


Mivel nem szoktam designerkedni csak magamnak, és hobbiból de többször is mondták hogy van érzékem hozzá, így elvállaltam már csak kíváncsiságból is, és nem tudom mennyit kérjek el egy ilyen munkáért. Magamnak besaccolva ez egy 1 napos munka maximum, mert kaptam látványtervet, adatokat, leírást.



febr. 19. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. 50-80 ezer nettó. De miért kell 6 különböző közösségi oldal egy diszkónak?
febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt kérték. A követőtábor ugyanaz lesz 100 platformon is, mint 1 helyen. Legalábbis én így vagyok vele. Jaa, és köszi az árat :)
febr. 19. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
120 nettó. Egy-két feladatnál lenne okés az 50.
febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" A követőtábor ugyanaz lesz 100 platformon is"


Ez azért erős kijelentés. Szerinted aki fb-zik az ott van twitteren, yt és instán meg tiktokon is?

febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50k
febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
150
febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!