Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Profession.hu egyre kevésbé...

A Profession.hu egyre kevésbé hasznos álláskereséshez?

Figyelt kérdés

Képzett, tapasztalt szakember vagyok keresett fintech területen, átlagban heti 2-5 linkedin megkeresést kapok, ezzel nincs baj szerencsére.


2020-2023 között én és a feleségem is a profession.hu-n keresztül szerzetünk munkát, elég volt feltölteni a cv-m, és már kerestek a fejvadászok, nagyon jó tapasztalataim voltak az oldallal.


Most 1 hete újra aktívan állást keresek, és profession-on keresztül nem jött semmi, ez igazából meglep.

A piac szerintem egész jó, mert a linekdin-en keresztül megy minden szokás szerint.


Ti mit tapasztaltok?



#linekdin
febr. 21. 16:25
 1/6 Lilluci27 ***** válasza:
90%
attól függ milyen álláskategória
febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ertekteremto munkat biztos nem fogsz ilyen oldalakon talalni. IT-n kivuli biorobotoknak kinalnak allasokat.
febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha én jelentkeztem, volt visszajelzés, de HR, fejvadász nem keresett onnan soha. A Linkedin jobb ebből a szempontból. Azért ne add fel, szerintem lehet azért ott is találni.
febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen egyre nehezebb válságba a kormány szűnnek meg a munkahelyek, de töretlenül öntik a magyarokra a vendégmunkásokat.
febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Komoly válság kezdődik, még az elején járunk, csak azért keresnek a linkdeinen is, mert legtöbb helyre most balekot keresnek, aki kevés pénzért sokat fog dolgozni.

Most az AI lázálom miatt azt gondolja a vezetőség sok helyen, hogy majd nem kell szakember. Kódíró robotokból tényleg kevesebb kell majd, de valódi szoftverfejlesztőből csak még többre lesz majd szükség az új technológiák miatt.

IT vonalon a linkedin jó hely, a professionön más szakmák jellemzőek

febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kbigen
márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!