Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állások léteznek, ahol...

Milyen állások léteznek, ahol egyedül dolgozol?

Figyelt kérdés

Jelenleg még sulizok, és addig is szeretnék állást találni, de jobban szeretnék...egyedül dolgozni. Ahol tényleg egyedül vagy és nincsenek idegesitő kollégáid.


Bármilyen állás szóba jöhet, csak Budapesten legyen



febr. 28. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
kórboncnok
febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát végülis Butapesten is van szükség mezőőrre, meg halőrre, aki éjjel járja a mezőket, tavakat, folyópartot es az illegális tevékenykedőket vadássza le…

Szerintem egyedül is működik a dolog, bár lehet párban szokták alapból…

De gondolom nem fogja zokon venni a kollega, ha alhat otthon amíg te helyette is dolgozol a pénzetekért… ;)

febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Toronydaru, kamion.
febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg magas hozzaadott erteki oktatasi, tanacsadasi, szolgaltato szakma van. Nekem ket cegem van, es nincs irodánk, havi 1x talalkozunk a kollegakkal pofavizitre, amugy mindenki viszi a feladatait.
febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkoni kell.Bár attól még ott lesznek az idegesítő ügyfelek
febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem sok van
febr. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne így állj hozzá. A legtöbb állásnál valamilyen szinten kommunikálni kell a kollégáiddal és az ügyfeleiddel...nem kell velük jóban lenni és kedveskedni amíg normálisan elvégzed a munkád.
márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Újság terjesztést csinálok. Fontos. Nem újság osztast. Hanem terjesztést alvállalkozasban. Maximálisan egyedul dolgozok. Sokat sétálok. Saját magam osztom be az időmet. És még a pénz is jó.
márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!