Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri mérlegképes könyvelőnek...

Megéri mérlegképes könyvelőnek tanulni tanfolyamon vagy jobb ha mindjárt alapképzést csinál az "ember"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több lábon áll az ember és jobb fizetést is kap, ha diplomás. Nekem sajnos nincs ennyi pénzem és időm, hogy elvégezzem.
febr. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs pénzed és időd egyetemre, akkor mi a kérdés?
febr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a mérlegképes könyvelő képzés kb. 1,5 év, ami változni fog 2024 júliusától. Ha azt követően kezdenéd el a képzést, akkor időben kb. ugyanott leszel, mint egy pénzügy és számvitel alapképzéssel. Árakról még nincsen információ, hogyan fog változni.

[link]

febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A bővebb látókör miatt megéri mindkettőt megcsinálni, akár párhuzamosan is (én úgy csináltam legalábbis). Pénzem nekem sem volt, arra volt a diákhitel, meg a diákmelók suli mellett. De megérte, mert hamar vissza tudtam fizetni a melóból a diákhitelt.

Azt kellene tudnod, hogy melyik irányba akarnál továbbmenni munka területén. Ha könyvelőirodába mennél, kkv-hez, akkor inkább a mérlegképes lesz a hasznos neked, kis cégeknél nem nézik a diplomát. Ha multihoz, esetleg big4 céghez mennél, akkor viszont ajánlatos a diploma.

febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!