Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek csalás ez? SMS-b...

Szerintetek csalás ez? SMS-ben kaptam, már kaptam egy munkaajánlatot a múlt hét szombaton is. Ha rákattintok a linkre, majd a WhatsApp -ra jutok. Idézem:

Figyelt kérdés

Idézem az üzenetet:

"Cégemnek több alkalmazottra van szüksége, akik otthonról dolgozhatnak.

Könnyű, és az órák rugalmasak, bárki számára, aki szeretne extra jövedelmet keresni, miközben a gyerekekre és a családra is marad ideje, beleértve a nemzetközi diákokat is. Képzés

Képzés a munkavállalók számára

Részmunkaidős

A következő állásokra jelentkezhet most

Fizetés: minimum heti 400 euró

Minden napot a saját időbeosztása szerint szervezhet.

Otthonról dolgozhatsz a saját időbeosztásodnak megfelelően

Nem szükséges tapasztalat - mi képezünk! Bónusz A választásától függ. Minden előny.

Ha érdekli, kérem lépjen kapcsolatba velem

[link]


A WhatsApp fiókom töröltem. Úgyhogy,nem érdekel az ügy . Csak megírtam,mert a második üzenetet kapom a telefonszámomra ilyen munkaajánlatokkal. Támadnak a csalók szerintem,mert már két spam rendőri feljelentést is kaptam az email címemre SPAMKÉNT, amelyhez semmi közöm, ártatlan vagyok az ügyben,EZ ÍGY IGAZ!!!! NEM JELENTETTEM FEL SENKIT SEM!!!!!



#üzenet #csalás #munkaajánlat #WhatsApp . #Elegem volt a családokkal! #Tele a fejem a csalásokkal!!!
márc. 2. 06:45
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Lehetséges,hogy csalás.
Töröld a telefonszámod a WhatsApp -ról,hogy ne legyen nyilvános.
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Na vajon csalás-e az SMS-ben érkezett munkaaajnlat whatsapp linkkel. Valóban nagy rejtély.
márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
MLM reklám.
márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszotokat. CSALÁS!
márc. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!