Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Müködő karrier lehet?

Müködő karrier lehet?

Figyelt kérdés

Imádok festeni vászonra és tudok is. Anno falra is festettem és arra gondoltam, hogy jó válalkozási ötlet lehet,hogy mások lakásába festek bármilyen mintát. Pl gyerekszobába.


És az lenne a kérdés, hogy ez menyire lenne keresett?


márc. 5. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
semennyire
márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
0
márc. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szoval nagyobb sikert arat a vászonra festett képek meg a papira festett képek eladása.

Azért ez fura😂

márc. 5. 04:54
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Ma mar matricakat kapz par ezerert temun, sheenen, aliexpresszen... Felteszed, megunod, leveszed, felteszel mast... Az a fura hogy ezt nem birod felfogni...
márc. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jovan nem kell bunkozni. Nem tudtam, h vannak akik azt értékelik. Mert mindent lehet onnan rendelni, mégsem teszük. Mert valaki nem szeret rendelni, vagy a ruhák esetében nem olyan a minősége. Stb
márc. 5. 06:51
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Tudod mit jelent az a szó, hogy karrier...?
márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lilluci27 ***** válasza:
100%
0
márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hobbinak jó lehet, megélni nem annyira lehet belőle.
márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Falfestésznek még elmehetsz, abból meg lehet élni, azt extraként ajánlhatod, hogy firkálsz is a falra ha akarják.
márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Eleve borzaszto szuk retegnek van erre igenye. Ebbol a fizetokepes kereslet megint toredek. A belsoepiteszet az utobbi 5-10 evben inkabb az egyszeruseg fele mutat, ez tovabb csokkenti a keresletet.


Nezd anyagi oldalrol. Mennyi ido alatt keszitesz el megfelelo minosegben egy 4-5 m2-es festmenyt? 2 het? 4 het? Es te azert mennyi penzt kernel el, hogy megelj belole, meg az anyagkoltseged is fedezd? 500 ezret, 1 milliot? Meg az sem fizeti ki akinek telik ra es igenye is van ra. Beirja a generativ ai-ba hogy milyen kepet szeretne, az general egy kepetami olyan hogy 3* osszefo_od magad, egy nyomtatos ceg kivalo minosegben kinyomtatja neki 50-100 eft-ert ontapados tapetara es felrakatja meg 50 ezerert egy profi szobafestovel 2*1 ora alatt. Amit ahogy mar irtak, barmikor lecserelhet.


Szerintem halott otlet.

márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!