Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Müködő karrier lehet?

Müködő karrier lehet?

Figyelt kérdés

Imádok festeni vászonra és tudok is. Anno falra is festettem és arra gondoltam, hogy jó válalkozási ötlet lehet,hogy mások lakásába festek bármilyen mintát. Pl gyerekszobába.


És az lenne a kérdés, hogy ez menyire lenne keresett?


márc. 5. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha szabadalmaztatsz egy festorobotot ami a rendelkezesere allo fotot felfujja vagy nyomtatja a falra 2 ora alatt, annak nagyobb sikere lesz.
márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A festők ugyanolyan jól keresett szakmunkás mint a burkoló, villany/gázszerelő. Normális szakembert lehetetlen találni, aki meg normális az be van táblázva 10 évre. Egyéni vállalkozóként egy aranybánya szerintem.
márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Nem szobafestő-mázoló szakmunkáról van szó a kérdésben.
márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom, én csak alternatívát mondtam. Ha szép mintákat tud festeni akkor van rá esély hogy normális/igényes/precíz szakember lehet.
márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!