Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan és hol lehet pénzt...

Hogyan és hol lehet pénzt váltani Magyarországon, Szekszárdon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azu érdekelne, hogy Szekszárd közelében milyen mód van arra, hogy váltsak forintot euróra.

márc. 5. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm!
márc. 5. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Intersparban lévőnél pofátlanok az árfolyamok, én a Correct Change-nél (ami gyakorlatilag a Garay téren van) és az Exclusive Change-nél szoktam váltani (ez a Postával szemben van). Ez utóbbinál egy picit magasabb szokott lenni az árfolyam. Régen egyáltalán nem volt jutalék, ma már mindkettőnél van, tehát nem pont annyiért adják a valutát, amennyi ki van írva. Pár éve adtak törzsvásárlói kártyát, ahová rögzítették a dátumot, ha pénzt váltottam, és minden 5. váltás esetén elengedték a jutalékot. 100 000 forint fölötti váltásnál személyit is kérnek (a pénzmosás elleni törvényre hivatkozva), ezért én kicsit kevesebbért szoktam váltani, és inkább megyek többször. Olyan nagy összeget persze nem gyűjtök, inkább csak külföldi nyaralásra veszek, meg egy kis tartalék ill. befektetés, mert forintban tartani a pénzt nem annyira éri meg...
márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!