Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy ugyanabban...

Miért van az, hogy ugyanabban a munkakörben Magyarországon túlórával 322.000 Ft a keresetem, a barátom aki decemberben kezdett Ausztriában, neki túlóra nélkül nettó 1920 euró?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy felzárkóztunk fizetés terén. Magyarország a legélhetőbb hely Európában. Nagyon jók a keresetek, stb. Ezek szerint ez nem igaz?

febr. 16. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

"Mindenhol azt hallom, hogy felzárkóztunk fizetés terén. Magyarország a legélhetőbb hely Európában. Nagyon jók a keresetek."


Nem igaz. Nézz kevesebb M1 híradót!


Ausztriában jóval magasabbak a bérek.

febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az idézetben nagyon sok az irónia. Csak azt nem értem, hogy ezt a szöveget még beszopják emberek.
febr. 16. 11:52
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

"Mindenhol azt hallom, hogy felzárkóztunk fizetés terén. Magyarország a legélhetőbb hely Európában. Nagyon jók a keresetek."


En sehol nem hallom ezeket. Te pontosan hol hallod?

febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hol hallad ezt? En sehol...
febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Képzeld szomaliaban meg kevesebb.
febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Kínában meg egy marék rizst fizetnek ennél jóval több munkáért, gyerekeknek.

Én csak azt nem értem, ha nem vagy elégedett a fizetéseddel, akkor hiszti helyett inkább miért nem keresel többet?

febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, hallani a Rádióban, Tévében, hirdetésekben, és munkatársaktól is. Miért nem keresek? Hidd el, kerestem. Ha nem állok be biorobotnak 3 műszakba szinte semmit nem lehet keresni. Van 2 szakmám, hogy abban vállalkozó legyek nagyjából 25 millió kell. Ha többet akarok keresni, csak minimálbérre bejelentve lehetne.
febr. 16. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Én miért tudok akkor többet keresni?
febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Hol hallasz ilyeneket? 😃
febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Esetleg más országrészben élsz, esetleg felsővezető vagy. Netalán biorobot folyamatos műszakban, előfordulhat hogy seggnyaló, és benyaltad magad. Sok oka lehet. De ha érthetetlen, hogy két azonos szakmát szeretnék összehasonlítani, akkor tényleg nincs miről beszélni.
febr. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!