Más is érzékelte?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy manapság egyre nehezebb munkát találni, pedig mindenhol azt hallom, hogy nincs munkaerő stb.

Szerintem a tanult munkaerőre gondolnak itt a cégek. Azonban 3 hónapja próbálnék dolgozni szakmával.

Sok olyan cégekhez is jelentkeztem már ahova nem kell szinte semmi (egy szimpla betanított munka).

Sehonnan nem jeleznek vissza.

Már nagyon bevállalós vagyok munkaterületek terén.

Más is érzékeli ezt a tendenciát?

Szabolcs és Hajdú-Bihar megye.



márc. 12. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam, h most IT részeken is leépítesek voltak illetve már junior fejlesztőket se keresnek olyan szinte mint 3-4 évvel ezelőtt.

Javítsatok ki ha tévedek.

márc. 13. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Így van.
márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem láttam és halottam volna, hogy sok ember felemelte volna a szavát azellen, hogy olyan törvényeket hoztak amivel könnyebb vendég munkásokat behozni itthonra. Pedig ha példaképpen tartozkodna itthon 200 ezer vendegmunkas az egy ekkora országban már jelentős tényező a munkaero piacon.
márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!