Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás keresés? Melyik oldalon...

Állás keresés? Melyik oldalon lehet könyebben állást találni?

Figyelt kérdés
Facebook, Jobline, Professional ...
márc. 14. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Elküldöd önéletrajzod és vagy vissza hivnak vagy nem. Hol könnyebb nézelödj mindegyiken.
márc. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

"Ha megfelelő tapasztalatod és szaktudásod van bármelyik platformon könnyen találsz állást, ha egy semmihez nem értő, végzettség nélküli tulok vagy egyik helyen sem lesz egyszerű."


Hát ez pünkt nem így van, mert a végzettség nélküli, semmihez sem értő tulok bármikor elmehet segédmunkára, a diplomás meg nyugodtan megdögölhet munkalehetőség híján.

márc. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Linkedin
márc. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem könnyen jó munkahelyet találni egyik platformon se lehet.


Diplomával szerintem LinkedIn és nő fluff jobs a nyerő, diploma nélkül a cégek honlapján érdemes jelentkezni. Viszont mindez könnyen eltarthat fel, de akár 1 évig is.

márc. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lilluci27 ***** válasza:
31%
Linkedint ajánlanám
márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi a bajotok a LinkedIn-nel, szerintem is az a legjobb. Bár függhet attól, hogy milyen pozíciót keresel.
márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Linkedin mitől olyan jó? Tele van "ghost job"-al, meg ugyanazt a pozit hirdetik, mint máshol, pl. egy céges karrierhonlapon. Ha ott jelentkezek, az sem garancia, h megkeresnek. Ahogy a többi platform sem.
márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Már miért lenne garancia?


Szerintem azért jó, mertez a legnagyobb szakmai közösségi oldal. Meg tudsz osztani bármit, fel tudsz sorolni minden fontos mérföldkövet, kulcsszavat, hosszabb leírást, ami CV-be nem férne bele már juniorként sem (pl szakdolgozatról valami), skilleket, megoszthatod az elvégzett kurzusaidat, a cikkeidet, építhetsz kapcsolatokat, látod mit osztanak meg a cégek, milyen szakmai események vannak, téged keresnek meg a cégek ("reverse tinder") stb. Bizonyos területeken kb mindenki itt hirdet vagy itt is. Van gyors jelentkezés, egyszerű szűrések, eleve kidobja mi illik hozzád stb stb.

márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Glassdoor sem rossz egyébként.
márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!