Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » E készségekkel találhatok egy...

E készségekkel találhatok egy egyszerű irodai állást? (Pesten)

Figyelt kérdés

- érettségi

- angol felsőfokú nyelvvizsga

- francia középfokú nyelvvizsga (de megoldható a felsőfokú is ha muszáj)

- spanyol középfokú nyelvvizsga (de megoldható a felsőfokú is ha muszáj)


Tudom, hogy ilyen helyeken az Excel-tudás is fontos, szóval esetleg csinálhatnék Excel képzést. Esetleg vannak még képzések, amelyek a segítségemre volnának?


Tapasztalatom viszont nincs, és ahogy elnézem, szinte mindenhol kérik.


Bármilyen véleményt, tanácsot szívesen fogadok. Köszi!



márc. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Multiknál tárt karokkal várnak angol-franciás vagy angol-spanyolos munkakörökbe (már ha jól értem, hogy a nyelvtudás megvan, csak papírod nincs róla). Excelt nekem még kb sose kellett használnom, ha pedig mégis, megmutatták, hogy ide kell kattintani, aztán meg oda. Tapasztalat jó, ha van, de ha nincs, majd betanítanak - egyszerűbb a 0-ról, mint amikor valaki 10 éve berögzült szokásokkal jön és azokról kell leszoktatni.
márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a nyelvtudás megvan.

Köszi szépen!

márc. 15. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csomó helpdesk jellegű munkakörbe keresnek több nyelven beszélő illetőket relative jó fizetésekkel home office opciókkal. Pl TATA nal tudom pont hogy vannak ilyenek.
márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 komoly nyelvtudással irodai robotnak mész? Arra ügyelj, hogy 300 felett semmi esetre se kérj xd
márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!