Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság megéri magasépítő...

Manapság megéri magasépítő technikusnak, vagy mélyépítőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Továbbtanulással nagyobb esély van elhelyezkedni?

márc. 15. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem ajánlom, ezen a területen vagyok mérnök. Sajnos mérnökként is kibaxnak minket a munkaterületre napi 10 órát netán szombatonként is ha lemaradás van vagy feszes a projekt határideje. De nekünk van előre, magasabb pozícióban mar nem olyan a helyzet mint muvezetőként hogy fel életét az ember kint tölti a porban. De technikuskent jóval nehezebb lesz felfelé menni, van rá esélyed, hogy örökre a helyszíni munkakon ragadsz. Es amint mondtam epítőiparban ott nincs megállás, elég szabadidő gyilkos. Evvel kalkulalj. Persze lehet adnak érte mondjuk 400 ezret vagy kicsit többet is, de ha visszaosztod mondjuk heti 60 órára az maris nem nagy szám, csak majdnem 2 munkahelyed van időben...
márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Remélem ez idővel megváltozik, és megbecsültebbek lesznek
márc. 16. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem. Építőmérnök vagyok, a fizetés egy kalap kaki, a techikumosoké még rosszabb, annyit kapnak mint egy segédmunkás. Régebben is így volt, nem fog változni.
márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy éri meg, ha utána tovább tanulsz mérnökin. Technikusként nincs sok előrelépési lehetőség.
márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!