Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora igény lehet Villanysze...

Mekkora igény lehet Villanyszerelőre Veszprémben?

Figyelt kérdés
Villanyszerelőként végeztem, csak azt nem tudom mekkora igény lenne a munkámra Veszprémben. Pár munkát találtam de főleg Ipari és Közvilágítás kialakítása lenne a feladat. Engem inkább a Lakossági villanyszerelés érdekel. Ilyet viszont nem találtam. Hogyan lehet felmérni hogy mekkora igény van Lakossági Villanyszerelőre? A jószaki pl tele van villanyszerelőkkel és megbízásokat alig látok

márc. 16. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért írsz Random Szavakat nagy Kezdőbetűvel?
márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindenütt keresik a szakembert valószínű villanyszerelőt is.
márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gyorstalpalós, felnőttképzős, az utóbbi időben minden szerencsétlen kapott bizonyitványt, ezért van tele dugig minden villanyszerelővel. Nekem is ez volna az első szakmám, de gyorsan tovább fejlesztettem magam inkább. Ha jót akarsz magadnak tanulj meg németül vagy angolul, és hagyd itt ez a koszfészket.
márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csinálom az érettségit aztán nekiállok a német nyelvnek én is szeretnék külföldre költözni, nagyon alacsonyak a fizetések és kevés a munkahely.
márc. 17. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt jók teszed. Én is már 6. éve kinnt élek!
márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3 és akkor végülis mi lettél, hogy külföldre mentél?
ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!