Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biciklis futár állás Miskolcon?

Biciklis futár állás Miskolcon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek, de mielőtt belekezdenék, csak akkor írj ide, ha tudod nélkülözni a bunkóságot.

Az én történetem röviden: Egy 21 éves sportos srác vagyok, aki másfél éve naponta,hetente,havonta ingázik a munkahelyek között és nem találja a helyét sehol sem. Az imént beugrott a biciklis futár gondolata és kicsit utána olvastam a dolgoknak, de van néhány megválaszolatlan kérdésem ezzel kapcsolatban. Nem miskolci lakos vagyok, hanem 15 km-re lakom attól, de azt megoldom valahogy. Tehát a kérdéseim:

1 - Lehet saját biciklivel futárkodni és lehet bérelni a munkáltatónál?

Ha igen, mennyibe kerül egy bringa/nap?

2 - Olvastam valamit, hogy vagy mellékállásként, vagy vállalkozóként

lehet ezt csinálni. Ebből mi igaz?

3 - Ez bejelentett munka?

4 - Mindegyik futárszolgáltatónál te szabod meg, hogy mikor dolgozol és

mikor nem?

5 - Átlagosan mennyit lehet keresni ezzel? Tudom itt rengeteg a

tényező...Mennyire vagy gyors,mennyire ismered a helyet,mennyit

dolgozol stb, de mégis mennyi az annyi nagyjából itt Miskolcon?

6 - Teljesítményben fizetnek, vagy ez szolgáltatótól függ?

7 - Ha nem,csak egy gondolat lenne, hanem tényleg belekezdenék, akkor ti

milyen alkalmazással közlekedtek címről-címre?

8 - Ez Borsod...Miskolc...Milyen bicikli lakatot/láncot ajánlotok, ami

gyors,egyszerű, de mégis hatékony?

9 - Ha el szeretném kezdeni, csak hívjak fel egy szolgáltatót és mondjam

el, hogy biciklis futár szeretnék lenni?

10 - Melyik futárszolgáltató lenne a legkedvezőbb?


Tudom ez kicsit sok kérdés, de sokat segítenél egy küszködő srácon, ha válaszolnál. Előre is köszönöm, hogy elolvastad és a válaszokat is! További szép napot az olvasóknak/Válaszadóknak!



#állás #Biciklifutár
márc. 16. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Tökre nem bántani akarlak, de ha jelentkezel valamelyik céghez, akkor a kérdések legnagyobb részére már a legelső beszélgetésben választ fogsz kapni. Ha pedig ezek a válaszok neked nem tetszenek, akkor nem vagy köteles elfogadni az állást. Hidd el, hogy pontosabb képet kapsz így, mint random idegenek ellenőrizhetetlen állításai alapján.
márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Miskolc az vadkelet onnan menekülni kell.
márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!