Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek taxi sofor ha dadogok?

Lehetek taxi sofor ha dadogok?

Figyelt kérdés

Elég sok munka felejtős emiatt nálam. Taxira gondoltam mert szeretek vezetni. Hátrány lehet vagy senkit se erdekel? Alap dolgokat eltudok magyarázni inkább a többszörösen összetett mondatok és mélyebb beszélgetések jelentenek plusz időt amíg ki nyögöm.

Mit gondoltok?


márc. 17. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A PÁV-vizsgálaton kiszűrik.
márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kizáró ok?
márc. 17. 01:41
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem páv2-öm van, ami c+ehez kellett. Mikor kérdezte a nő miért kell a páv2, azt mondtam hogy azért mert ha már csinálom akkor legyen inkább 2es, sose lehet tudni mikor kellhet veszélyes árunál. Busszal, taxival nem is foglalkozott.

Elméletileg taxizhatnék vele.

márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz bármilyen 400 ezres munkával. (Raktáros, Árufeltöltő, Kiszállító.. stb. ) Ugyanis taxiskent annyit se fogsz keresni.
márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!