Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találjak diákmunkát?...

Hol találjak diákmunkát? Bp-Esztergom között bárhol

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, német felsőfokú, angol középszintű tudással, hónapok óta keresek olyan diákmunkát, ahol 1800+FT a fizetés, és rugalmas beosztásban tudnék dolgozni, de nem találok.

Valaki bármi ötlet, hogy hol keressek?



márc. 19. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol mert beszelsz ket nyelven meg semmilyen szaktudasod nincs..


Amugy 1800at kb barhol megkapsz mert szja es tb mentes vagy.

márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Raadasul a rugalmas beosztas mint kivanalom. Rossz lovon ulsz..


Orulj ha a mekibe vagy a tescoba mehetsz..

márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy diákmunkánál amúgy milyen beosztásom kéne hogy legyen? Egyébként több munkához is behívtak, ami nem a meki vagy a tesco, de azok csak hétköznapi munkák voltak, és hétközben ugye tanulok. Azoknál a munkáknál rugalmas volt a beosztás, akkor dolgoztam volna, amikor akartam volna, ha megfelelek a heti 20 órának.
márc. 19. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rugalmasnak, persze. De nem 100%osan a te dontesz. Alkalmazkodni is kell masokhoz.


Egyebkent ha ott voltak az ajanlatok akkor miert nem csinaltad? Ha ezeket bem vallalod be akkor marad a hetvege es akkor lottek a rugalmassagnak.

márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén szeretnék dolgozni.
márc. 19. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A cegek tobbsege hetvegen nem dolgozik. Kivetel a kereskedelem.

Tokeletesen illenel a tescoba es a mekibe.

Ertem hogy ez neked 17eves vilagmegvalto, ket nyelvet is beszelonek visszaeses, de igy nem nagyon ugralhatsz.


Esetleg megvarod a nyarat es akkor tudsz hetkoznap is dolgozni.

márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet. Nyaron majd elmegyek külföldre, most kis zsebpénznek jó lesz a meki.
márc. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!